Casa Da Suite Inventa

  • 85 m²
  • 2 sypialni
  • 1 łazienka

Ulokowany w dzielnicy Moscova w Mediolanie Casa Da Suite Inventa Mediolan oferuje zakwaterowanie 2 km od takich atrakcji kulturalnych, jak Pinakoteka Castello Sforzesco. Obiekt położony jest około 25 min pieszo od dworca kolejowego Dworzec Milan Cadorna i w niewielkiej odległości od przystanku autobusowego Via Farini - Via Valtellina.

Ten apartament dysponuje balkonem i miejscem do siedzenia oraz takimi udogodnieniami jak klimatyzacja. Obiekt oferuje bidet, oddzielną toaletę i prysznic, zapewniając komfort gości. Ponadto dostępne są suszarka do włosów i ręczniki.

Dla wygody Gości apartament wyposażony jest w ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i piekarnik.

Punkt widokowy Torre Branca leży w odległości 2,1 km, a Muzeum przy operze La Scala w odległości 2,2 km. Pinakoteka Brera znajduje się 25 min piechotą od tego apartamentu. W odległości kilku przecznic od Casa Da Suite Inventa do stacji metra Monumentale.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Casa Da Suite Inventa Mediolan
Hacca Collection - Isola 1Br
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Hacca Collection - Isola 1Br

8.8
Świetny 11 opinii
153 m od nieruchomości
USD 162 USD 146
za noc
Luvi - Pollaiuolo
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Luvi - Pollaiuolo

387 m od nieruchomości
USD 97 USD 87
za noc
Favola House Isola
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Favola House Isola

457 m od nieruchomości
USD 225 USD 203
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Mediolan-Linate
    12 km

    Stacje kolejowe

    Milan Porta Garibaldi Railway Station
    900 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Kącik dzienny
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:00
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencji015146-CIM-03567,IT015146B4A7EPOOMA
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Casa Da Suite Inventa akceptuje zwierzęta?
      Niestety Casa Da Suite Inventa nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Casa Da Suite Inventa posiada kuchnię?
      W Casa Da Suite Inventa goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i piekarnik.
    • Czy Casa Da Suite Inventa oferuje późne zameldowanie i wymeldowanie?
      Tak, dla wygody Gości w Casa Da Suite Inventamożna zorganizować późniejsze zameldowanie i wymeldowanie.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Mediolan-Linate
    12 km

    Stacje kolejowe

    Milan Porta Garibaldi Railway Station
    900 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Casa Da Suite Inventa Mediolan

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij